o nas

Strona główna

Strefa klienta

Biuro rachunkowe Czwarno s.c

Od pierwszych chwil działalności naszego biura rachunkowego staramy się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Zwracamy szczególną uwagę na zatrudniony personel. Dlatego osoby w naszym biurze księgowym charakteryzuje dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm. Ma to bezpośrednie przełożenie na poziom zadowolenia naszych klientów. Oferta naszego biura rachunkowego skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić interesy, a rozliczenia pozostawić profesjonalistom.

Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami biura rachunkowego Czwarno s.c. są zarówno spółki prawa handlowego jak i małe jednoosobowe przedsiębiorstwa opodatkowane w sposób zryczałtowany.

Biuro księgowe Czwarno s.c. jest firmą nowoczesną, która dopasowuje się do wymagań swoich klientów. Sugestie naszych klientów są dla nas ważne.

Nasze biuro księgowe oferuje kompleksową obsługę rachunkowo-księgową przedsiębiorstw, na którą składają się: obsługa księgowa, obsługa kadrowo-płacowa. Na naszą obsługę księgową składa się wiele elementów. Na życzenie klienta reprezentujemy go w urzędach, sporządzamy miesięczne deklaracje podatkowe, deklaracje do GUS, itp.

W zakresie usług kadrowo-płacowych nasze biuro rachunkowe prowadzi dokumentację kadrową od umów o pracę, poprzez deklaracje ZUS i rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników po wypowiedzenia i rozwiązanie stosunku pracy.

Czy jesteś zainteresowany uzyskaniem dodatkowych informacji na temat naszej oferty?

Kontakt

Zadzwoń a chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji lub umówimy się na konsultację, aby omówić Twoje potrzeby.

Adress

Powstańców Warszawy 3/2, 05-840 Brwinów

Email

czwarno.sc@gmail.com

Numer telefonu

22 729 70 63

Kontakt

Powstańców Warszawy 3/2, 05-840 Brwinów

22 729 70 63
czwarno.sc@gmail.com