O firmie

         Biuro rachunkowe istnieje od 1992 roku i jest firmą rodzinną.

     Od pierwszych chwil działalności naszego biura rachunkowego staramy się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Zwracamy szczególną uwagę na zatrudniony personel. Dlatego osoby w naszym biurze księgowym charakteryzuje dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm. Ma to bezpośrednie przełożenie na poziom zadowolenia naszych klientów. Oferta naszego biura rachunkowego skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić interesy, a rozliczenia pozostawić profesjonalistom.

     Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami biura rachunkowego Czwarno s.c. są zarówno spółki prawa handlowego jak i małe jednoosobowe przedsiębiorstwa opodatkowane w sposób zryczałtowany.

     Biuro księgowe Czwarno s.c. jest firmą nowoczesną, która dopasowuje się do wymagań swoich klientów. Sugestie naszych klientów są dla nas ważne.

     Nasze biuro księgowe oferuje kompleksową obsługę rachunkowo-księgową przedsiębiorstw, na którą składają się: obsługa księgowa, obsługa kadrowo-płacowa. Na naszą obsługę księgową składa się wiele elementów. Na życzenie klienta reprezentujemy go w urzędach, sporządzamy miesięczne deklaracje podatkowe, deklaracje do GUS, itp.

     W zakresie usług kadrowo-płacowych nasze biuro rachunkowe prowadzi dokumentację kadrową od umów o pracę, poprzez deklaracje ZUS i rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników po wypowiedzenia i rozwiązanie stosunku pracy.

skarbonka     Działalność biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Posiadamy również licencję Ministerstwa Finansów nr 2995/97 uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego.